Logo Dynamo Roosendaal
 
Vorige pagina

Geen druk bezochte selectietest maar voldoende getalenteerde aanwas.        

 
 


Op zaterdag 25 september 2010 vond voor de elfde keer de jaarlijkse turntest  plaats van Dynamo-Roosendaal.  Deze keer was er veel reclame vooraf gemaakt maar toch was de opkomst minimaal. Maar 21 sportertjes wisten de hal aan de Westelijke Havendijk te vinden. Zij hebben hun beste beentje voorgezet om de trainers er van te overtuigen dat ze geschikt zijn om aan wedstrijdturnen te kunnen gaan doen.


Het werd een leuke ochtend die om 10.00 uur begon met een warming-up op muziek. Daarna werden door de kinderen 17 verschillende oefeningen gedaan. Dit alles uiteraard onder het toeziend oog van de aanwezige trainers.
Om  12.30 uur werd de ochtend afgesloten met een cadeautje voor alle deelnemers. Inmiddels waren er ook al vele ouders binnen gekomen om de laatste verrichtingen van hun kinderen gade te slaan en ze daarna weer mee naar huis te nemen. Het resultaat van de selectieronde was dat er van de 21 meisjes 10 worden uitgenodigd om een proefperiode te gaan trainen binnen de opstapgroep. Ook in overige selectiegroepen mogen nog een aantal turnsters gaan “proefturnen”. Na de proefperiode zal worden bekeken welke meisjes zich definitief aan kunnen sluiten bij de diverse groepen.
Tijdens de proeftrainingen zullen naast vaardigheden ook inzet, mentaliteit, motivatie, plezier in het turnen en uiteraard de prestaties worden beoordeeld.
De Opstapgroep vormt de basis om mogelijk verder te komen om op een heel hoog niveau te gaan turnen.
Door de huidige selectiegroepen van Dynamo-Roosendaal wordt op hoog niveau gepresteerd waardoor ze een goed uithangbord zijn voor de turnsport in West Brabant.
Hopelijk zullen er weer nieuwe jonge talenten voor de nodige aanwas bij deze groepen kunnen gaan zorgen.