Logo Dynamo Roosendaal
 
Vorige pagina

Teambattle Dynamo-Roosendaal wordt gewonnen door team Wit.

 
 

                                  
Afgelopen zaterdag vond weer de jaarlijks terugkerende editie en traditie plaats van de Teambattle van Dynamo Roosendaal.
Een onderlinge wedstrijd voor alle selectieleden van Dynamo-Roosendaal. Uit iedere selectie worden sporters geloot die samen met andere selectieleden een team vormen.  Die ontstane teams nemen het tegen elkaar op in de zgn. “TeamBattle”. Wie zou het beste team van 2010 worden?

De wedstrijd vond voor de zesde keer plaats in de trainingshal aan de Westelijke Havendijk in Roosendaal. Doel van deze wedstrijd is het samenzijn van de selectie sporters onderling, het komen kijken van opa’s, oma’s, familieleden en kennissen en vooral gezelligheid creëren. De selectiegroepen staan op zich los van elkaar, ieder heeft zijn eigen niveau, wedstrijden etc., maar ze hebben indirect toch veel met elkaar te maken en zijn in de structuur die Dynamo-Roosendaal heeft, onlosmakelijk met elkaar verbonden.  De reglementen worden voor deze wedstrijd wat aangepast aan de diverse niveaus zodat eenieder gelijke kansen krijgt. Er zijn 6 teams geformeerd die ook dit jaar een groot aantal kende, maar liefst 10 sporters in een team. Ieder team had voor de duidelijkheid een eigen kleur t- shirt aan.
Zij hebben 3 x samen getraind; De eerste training was om de loting tot stand te brengen en elkaar wat te leren kennen. De tweede en derde training zijn gebruikt om de oefeningen zo goed en mooi mogelijk in elkaar te zetten, om natuurlijk zo hoog mogelijk te kunnen scoren.
Een wat oudere sporter helpt een jongere sporter en ook overleggen ze met elkaar hoe je iets het beste kan doen. Ook de warming-up hebben ze samen gedaan, de ene keer die van de ene selectie, een andere keer weer van een andere selectie, heel erg leuk om ze dat allemaal te zien doen. De lijn van deze wedstrijd heeft zich de afgelopen jaren goed ontwikkeld en het is inmiddels een overzichtelijk en goed geheel geworden dat strak en goed verloopt. Het team met de witte shirts won deze Teambattle van 2010; Uit de A-Selectie waren dit; Tigris de Leeuw, Sharayla Flissinger en Noortje Brekelmans. B-Selectie; Jule Lotterman en Suzie Sebregts. C-Selectie; Lotte Timmermans en Shirley Otto, Opstapgroep; Lonneke de Bot. Jongens; Quinten Rijshouwer. Zij namen met trots de gouden medaille en de wisselbeker in ontvangst. Op de tweede plaats eindigde knap team roood en plaats drie werd bezet door team oranje. Alle deelnemers kregen een vaantje en een diploma ter herinnering mee naar huis. Daarnaast werden alle trainers bedankt, de juryleden bedankt met een leuke cadeaubon en ook de telcommissie heeft zijn werk op deze dag weer prima gedaan. Natuurlijk niet te vergeten de “koffiemoeders” die iedereen hebben kunnen voorzien van een drankje en een hapje. Kortom een geslaagde dag en we zullen zeker volgend jaar de Teambattle weer organiseren.