Trainingsoverzicht
Recreanten | |||||||
dag | tijd | locatie | team | trainer(s) | proefles | lid worden | |
maandag | 17:30 - 18:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Maandag Tolberg - 6-8 jaar 17:30 | Fanny Suijkerbuijk-Backx, Sterre Bartels, Maddie Maarleveld | |||
maandag | 18:30 - 19:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Maandag Tolberg - 8-10 jaar 18:30 | Fanny Suijkerbuijk-Backx, Sterre Bartels, Maddie Maarleveld | |||
maandag | 19:30 - 20:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Maandag Tolberg - 10+ jaar 19:30 | Fanny Suijkerbuijk-Backx, Sterre Bartels, Maddie Maarleveld | |||
maandag | 20:30 - 21:45 | Jadedijk | Recreanten - Heren - Maandag Jadedijk - Heren volw. 20:30 | Arnout Visschedijk | |||
dinsdag | 17:30 - 18:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Dinsdag Tolberg - 6-8 jaar 17:30 | Brechje Jongenelen, Iris Mangelaars | |||
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Dinsdag Tolberg - 8-10 jaar 18:30 | Brechje Jongenelen, Iris Mangelaars | |||
dinsdag | 19:00 - 20:00 | Jadedijk | Recreanten - Dames - Dinsdag Jadedijk - Dames trimgroep 19:00 | Rian Verbraak | |||
dinsdag | 19:30 - 20:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Dinsdag Tolberg - 10+ jaar 19:30 | Brechje Jongenelen, Iris Mangelaars | |||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Woensdag Tolberg - 6-9 jaar 18:30 | Niki de Wijs, Mariska de Leeuw | |||
woensdag | 19:00 - 20:00 | Turnhal Dynamo | Recreanten - Tumbling - Woensdag Turnhal - Tumbling 19:00 | Bieke Dekkers | |||
woensdag | 19:30 - 20:30 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Woensdag Tolberg - 10+ jaar 19:30 | Niki de Wijs, Mariska de Leeuw | |||
woensdag | 20:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Recreanten - Jongens/Meisjes - Woensdag Turnhal - 13+ jaar 20:00 | Bieke Dekkers, Kaylee Kwaijtaal | |||
donderdag | 15:45 - 16:45 | Agora Rucphen | Recreanten - Peuters/Kleuters - Donderdag Agora - kleuters (4-6 jaar) - 15:45 | Fanny Suijkerbuijk-Backx | |||
donderdag | 17:00 - 18:00 | Agora Rucphen | Recreanten - Jongens/Meisjes - Donderdag Rucphen 6-8 jaar 17:00 | Fanny Suijkerbuijk-Backx | |||
donderdag | 18:00 - 19:00 | Agora Rucphen | Recreanten - Jongens/Meisjes - Donderdag Rucphen 9+ jaar 18:00 | Fanny Suijkerbuijk-Backx | |||
donderdag | 18:00 - 19:00 | Jadedijk | Recreanten - Jongens/Meisjes - Donderdag Jadedijk 6-8 jaar 18:00 | Brechje Jongenelen, Mariska de Leeuw | |||
donderdag | 19:00 - 20:00 | Jadedijk | Recreanten - Jongens/Meisjes - Donderdag Jadedijk 9+ jaar 19:00 | Brechje Jongenelen, Mariska de Leeuw | |||
vrijdag | 17:30 - 18:30 | Jadedijk | Recreanten - Jongens/Meisjes - Vrijdag Jadedijk - 6-8 jaar 17:30 | Esther Hoendervangers, Marijke Botermans | |||
vrijdag | 18:30 - 19:30 | Jadedijk | Recreanten - Jongens/Meisjes - Vrijdag Jadedijk - 8-10 jaar 18:30 | Esther Hoendervangers, Marijke Botermans | |||
vrijdag | 19:30 - 20:30 | Jadedijk | Recreanten - Jongens/Meisjes - Vrijdag Jadedijk - 10+ jaar 19:30 | Esther Hoendervangers, Marijke Botermans | |||
vrijdag | 20:00 - 22:00 | Turnhal Dynamo | Recreanten - 16+ - 16+ vanaf 16 jaar | Erwin Ornek | |||
zaterdag | 09:00 - 10:00 | Weihoek | Recreanten - Peuters/Kleuters - Zaterdag Weihoek - Kleuters - 09:00 | Maaike van Greevenbroek | |||
zaterdag | 10:00 - 11:00 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Zaterdag Tolberg - 6-8 jaar 10:00 | Robin Galama, Niki de Wijs | |||
zaterdag | 10:00 - 11:00 | Weihoek | Recreanten - Peuters/Kleuters - Zaterdag Weihoek- ouder-kind gym-10:00 | Maaike van Greevenbroek | |||
zaterdag | 11:00 - 12:00 | Tolberg | Recreanten - Jongens/Meisjes - Zaterdag Tolberg - 8+ jaar 11:00 | Robin Galama, Niki de Wijs |
Dans | |||||||
dag | tijd | locatie | team | trainer(s) | proefles | lid worden | |
maandag | 17:30 - 18:30 | De Muzen | Dans - Recreanten - dans 7-12 jaar 7 t/m 12 jr | Hedwig van Wezel | |||
maandag | 18:30 - 19:30 | De Muzen | Dans - Recreanten - Jazz Volwassenen | Hedwig van Wezel | |||
maandag | 19:30 - 20:30 | De Muzen | Dans - Recreanten - Modern Volwassenen | Hedwig van Wezel | |||
donderdag | 17:30 - 19:00 | De Muzen | Dans - Selectie - Selectie Children | Hedwig van Wezel | |||
donderdag | 19:00 - 20:30 | De Muzen | Dans - Selectie - Selectie Adults | Hedwig van Wezel | |||
vrijdag | 16:00 - 17:00 | Tolberg | Dans - Recreanten - vrijdag dans Peuters/Kleuters 16:00 | Esmee Suijkerbuijk, Hedwig van Wezel | |||
vrijdag | 17:00 - 18:00 | Tolberg | Dans - Recreanten - vrijdag dans 6-9 jaar 17:00 6 t/m 9 jr | Esmee Suijkerbuijk, Hedwig van Wezel, Kim Weber | |||
zondag | 09:30 - 11:00 | De Muzen | Dans - Solo/Duo - Solo/Duo | Hedwig van Wezel |
Dames wedstrijd | |||||||
dag | tijd | locatie | team | trainer(s) | proefles | lid worden | |
maandag | 16:00 - 18:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - Opstap - Opstap dames selectie | Linda Hartog | |||
maandag | 16:00 - 19:30 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie onderbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
maandag | 16:00 - 19:30 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie middenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
maandag | 17:30 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie bovenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
dinsdag | 16:30 - 19:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - B-selectie - B-selectie middenbouw | Pascalle van der Burg, Kyra Konings, Matty Oppatja, Saskia Raats, Eline Vree | |||
dinsdag | 18:00 - 20:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - C-selectie - C-selectie | Floor Lewiszong, Maaike Lubbers, Nena de Wijs, Menna Aluy | |||
dinsdag | 18:30 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - B-selectie - B-selectie bovenbouw | Pascalle van der Burg, Kyra Konings, Matty Oppatja, Saskia Raats, Eline Vree | |||
woensdag | 14:30 - 18:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie onderbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
woensdag | 14:30 - 18:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie middenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
woensdag | 17:30 - 20:30 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie bovenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Olena Kliuchnyk, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
donderdag | 16:30 - 19:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - B-selectie - B-selectie middenbouw | Pascalle van der Burg, Kyra Konings, Matty Oppatja, Saskia Raats, Eline Vree | |||
donderdag | 17:30 - 20:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - C-selectie - C-selectie | Vanessa van den Bempt, Maaike Lubbers, Tara Matthijssen | |||
donderdag | 18:30 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - B-selectie - B-selectie bovenbouw | Pascalle van der Burg, Kyra Konings, Matty Oppatja, Saskia Raats, Eline Vree | |||
vrijdag | 16:00 - 18:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - Opstap - Opstap dames selectie | Linda Hartog | |||
vrijdag | 16:30 - 20:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie middenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
vrijdag | 16:30 - 20:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie bovenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Olena Kliuchnyk, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
zaterdag | 09:30 - 13:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie bovenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
zaterdag | 09:30 - 13:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie onderbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
zaterdag | 09:30 - 13:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - A-selectie - A-selectie middenbouw | Lieve van den Brandt, Saskia Raats, Linda Hartog, Iefke Jacobs, Renate Wijnbeek- Van 't Hof | |||
zaterdag | 10:00 - 12:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - D-selectie (recreanten extra) - D-selectie (recreanten extra) | Nena de Wijs, Esther van Geel - Antonissen, Vera Verbiest, Sterre Bartels, Mariska de Leeuw | |||
zaterdag | 13:00 - 16:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - B-selectie - B-selectie bovenbouw | Pascalle van der Burg, Matty Oppatja, Saskia Raats, Eline Vree | |||
zaterdag | 13:00 - 16:00 | Turnhal Dynamo | Dames wedstrijd - B-selectie - B-selectie middenbouw | Pascalle van der Burg, Kyra Konings, Matty Oppatja, Saskia Raats, Eline Vree |
Heren wedstrijd | |||||||
dag | tijd | locatie | team | trainer(s) | proefles | lid worden | |
maandag | 18:00 - 20:30 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Opstap + Instap - Opstap + instap | Erwin Ornek, Chris Fikke, Melvin Ornek | |||
maandag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw B - Bovenbouw B | Erwin Ornek, Jean-Pierre Slimmen | |||
maandag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Pupil A - Pupil A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Rudy Saarloos, Jean-Pierre Slimmen | |||
maandag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw A - Bovenbouw A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Django Ornek | |||
woensdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw B - Bovenbouw B | Erwin Ornek, Jean-Pierre Slimmen | |||
woensdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Pupil A - Pupil A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Rudy Saarloos, Jean-Pierre Slimmen | |||
woensdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw A - Bovenbouw A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Django Ornek | |||
woensdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Onderbouw B - Onderbouw B | Erwin Ornek, Jean-Pierre Slimmen | |||
vrijdag | 18:00 - 20:30 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Opstap + Instap - Opstap + instap | Erwin Ornek, Chris Fikke, Melvin Ornek | |||
vrijdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Onderbouw B - Onderbouw B | Erwin Ornek, Jean-Pierre Slimmen | |||
vrijdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw B - Bovenbouw B | Erwin Ornek, Jean-Pierre Slimmen | |||
vrijdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Pupil A - Pupil A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Rudy Saarloos, Jean-Pierre Slimmen | |||
vrijdag | 18:00 - 21:00 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw A - Bovenbouw A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Django Ornek | |||
zaterdag | 08:00 - 09:30 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Plus groep - Zaterdag Turnhal Jongens D 1,5 uur | Jordi Aardema, Niels Stoop | |||
zondag | 09:30 - 12:30 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw B - Bovenbouw B | Erwin Ornek, Jean-Pierre Slimmen | |||
zondag | 09:30 - 12:30 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Opstap + Instap - Opstap + instap | Erwin Ornek, Chris Fikke, Melvin Ornek | |||
zondag | 09:30 - 12:30 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Pupil A - Pupil A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Rudy Saarloos, Jean-Pierre Slimmen | |||
zondag | 09:30 - 12:30 | Turnhal Dynamo | Heren wedstrijd - Bovenbouw A - Bovenbouw A | Erwin Ornek, Bram Klaassen, Django Ornek |